BEJCE SPIRYTUSOWE

BEJCE SPIRYTUSOWE

W szerokim asortymencie materiałów dla branży wnętrzarsko-budowlanej nie mogło zabraknąć spirytusowych bejcy do drewna. Powstające w naszym laboratorium produkty to roztwory alkoholu spirytusowego oraz pigmentów. Efekty ich użytkowania spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Bejce spirytusowe – do czego służą?

Z pomocą tego rodzaju chemikaliów szybko odmienimy wygląd drewna. Zastosowanie preparatów wysokiej jakości pomaga w wydobyciu naturalnego piękna tego szlachetnego materiału. Już jedna warstwa uwydatnia widoczne na powierzchni usłojenie, a także zabezpiecza i zabarwia materiał na wybrany kolor. Co ważne, preparat może być stosowany nie tylko na samo drewno, ale również na fornir, sklejkę czy płyty wiórowe.

Ponieważ bejcy spirytusowych można używać zarówno w warunkach wewnętrznych, jak i zewnętrznych, produkty z naszego asortymentu doskonale sprawdzą się w przypadku mebli domowych oraz ogrodowych. Warstwą ochronną można pokryć też stolarkę drzwiową i okienną, a nawet podłogi, parkiety i schody.

Bejce na bazie alkoholu to produkty szybkoschnące, dlatego ich nakładanie wymaga dużej precyzji. Szeroki wybór dostępnych kolorów umożliwia nie tylko dobranie wersji najbardziej nam odpowiadającej. Pozwala również na wiele eksperymentów z barwami, które skutkują ciekawymi efektami dekoratorskimi – na przykład postarzeniem powierzchni, nadaniem jej luksusowego połysku lub zaakcentowaniem jej wybranego fragmentu.

Opakowania o różnej pojemności

Naszym klientom możemy zaproponować bejce spirytusowe w butelkach, kanistrach, beczkach i innych opakowaniach o bardzo zróżnicowanej pojemności. Butelki i kanistry można zamawiać na paletach. Zachęcamy do współpracy firmy z wielu branż - rozmiary zamówienia dostosujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Zadbamy również o jego bezpieczny transport na miejsce.

Jako firma działająca na rynku od wielu lat, specjalizujemy się w dostarczaniu wyrobów chemicznych o wysokiej efektywności. Zapraszamy do wypróbowania ich możliwości.