Współpraca z nami

OFERTA PRACY

Jeśli masz doświadczenie w handlu, znasz rynek budowlany, motoryzacyjny, meblarski, farb, lakierów i rozcieńczalników to zgłoś się do nas. Oferujemy stanowiska dające duże możliwości rozwoju, elastyczność i swobodę pracy. Prześlij do nas swoje CV na adres c.engel@michor.pl.

PARAFRANCHYZA

Franczyza jest systemem sprzedaży towarów lub usług opartym na współpracy dwóch niezależnych podmiotów.

Franczyzodawca zobowiązuje się do przekazania franczyzobiorcy pełnej wiedzy z zakresu prowadzenia działalności pod Brandem franczyzodawcy. Do obowiązków franczyzobiorcy należy uiszczanie opłat na rzecz franczyzodawcy. Wyróżniamy kilka różnych rodzajów franczyz m.in. indywidualną, sieciową, partnerską.
System współpracy stworzony przez nas opiera się na założeniach systemów franczyzowych. To co go wyróżnia wśród bogatej oferty franczyzowej w Polsce to, iż nie wymaga on dużych nakładów finansowych ze strony partnera. Działalność oparta jest na wzajemnej szeroko pojętej współpracy. Partner otrzymuje wsparcie finansowe oraz pomoc w zakresie znajomości produktu, logistyki, spektrum zastosowania, otrzymuje również prawo do posługiwania się logo firmy Michor Sp. J. K. Michalski, S. Stefaniak. Poszukujemy osób chętnych do rozpoczęcia działalności handlowej na terenie Polski.