Chemia dla poligrafii

Jako firma zajmująca się produkcją różnego rodzaju chemii specjalistycznej, proponujemy także profesjonalne środki dla poligrafii. Wśród propozycji znajdą Państwo szeroki wybór preparatów, które swoje zastosowanie znajdą w szeroko pojętej poligrafii – wymagającej branży, w której dbałość o czystość i najdrobniejszy szczegół ma niezwykle duże znaczenie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów i wybrania tych, które najlepiej sprawdzą się w Państwa zakładzie.

Chemia dla poligrafii – zastosowanie

Zabrudzenia w branży poligraficznej są na porządku dziennym, dlatego tak ważne jest, aby wyposażyć się w najwyższej jakości produkty czyszczące, które łatwo i szybko pomogą uporać się nawet z najcięższymi zanieczyszczeniami. Tego rodzaju chemia dostosowana jest zatem do czyszczenia maszyn, a także wszystkich innych powierzchni, które wykonane zostały z takich materiałów jak: stal nierdzewna i ocynkowana, aluminium, tworzywa sztuczne, podkłady (bez lakieru), stare powłoki malarskie czy poliestrowe szpachlówki. Dzięki użyciu najwyższej jakości składników, chemia pozwala zachować nieskazitelną czystość zarówno samej pracowni, jak i estetykę tworzonych projektów. W przypadku większości preparatów wystarczy nałożyć niewielką ilość preparatu w płynnej formie na czystą szmatkę i przemyć powierzchnię powtarzając tę czynność dwukrotnie - szczegóły sposobu użycia wybranego przez Państwa produktu znajdą Państwo na etykiecie opakowania.

Nasza oferta specjalistycznej chemii

W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć jednego z najważniejszych preparatów, które swoje zastosowanie znajdą we wszelkiego rodzaju zakładach poligraficznych, jakim jest zmywacz do silikonu. Jest to swojego rodzaju rozpuszczalnik, dzięki któremu możliwe staje się precyzyjne czyszczenie i odtłuszczanie wszystkich stalowych powierzchni w Państwa zakładzie. Tego rodzaju chemia sprawdzi się także w przypadku powierzchni wykonanych ze stali ocynkowanej i nierdzewnej, aluminium oraz podkładów, które nie zostały jeszcze wykończone lakierem. Poza samym silikonem, produkt ten skutecznie usuwa zabrudzenia na bazie oleju, tłuszczu oraz smaru. Zmywacze silikonowe doskonale zbierają wszelkie olejowe i tłuste zabrudzenia nie pozostawiając jednocześnie białego nalotu. Dodatkowo są całkowicie pozbawione nieprzyjemnego, benzynowego zapachu.

Jako producent specjalistycznej chemii, w naszej ofercie nie zapomnieliśmy o benzynie ekstrakcyjnej, zwanej również rozpuszczalnikiem ekstrakcyjnym, który sprawdzi się do rozcieńczania takich zanieczyszczeń jak wosk, tłuszcz i olej. W branży poligraficznej, wraz z rozcieńczalnikiem czyszczącym, swoje zastosowanie znajdzie w przypadku czyszczenia różnego rodzaju urządzeń.

Chemia dla poligrafii – opakowania dopasowane do indywidualnych potrzeb

Jako producent specjalistycznych środków, które swoje zastosowanie znajdują zarówno w poligrafii, jak i wielu innych branżach, oferujemy możliwość dostarczania naszych produktów w opakowaniach o pojemnościach dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Oferujemy możliwość zakupu zarówno w opakowaniach półlitrowych oraz litrowych butelek z tworzywa sztucznego lub większych kanistrów o pojemności od 2 litrów do 30 litrów. 5-litrowe pojemniki na środki chemiczne oferujemy także w formie wygodnej do użycia konewki, natomiast większe opakowania dostępne są również w formie 20 litrowych kanistrów beczek 200 l oraz 1000-litrowych paletopojemników ( DPPL ) lub metalowych pojemników od 1 litra do 30 litrów pojemności. Beczki 200l oraz paletopojemniki 1000 l mogą je Państwo wypożyczyć na okres 40 dni, a następnie oddać do naszej placówki.

Są Państwo zainteresowani ofertą naszych produktów z kategorii chemii dla poligrafii i mają dodatkowe pytania lub chcą wypożyczyć uzupełniające pojemniki? Jako producent chemii specjalistycznej zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy rozwieją wszystkie wątpliwości i pomogą wybrać zarówno środki, jak i opakowania dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 605 235 602 lub adresem mailowym handlowy@michor.pl - zapraszamy serdecznie!