Producent rozcieńczalników

Szukasz najskuteczniejszych produktów chemii przemysłowej? MICHOR sp.j to wiodący na polskim rynku producent rozcieńczalników i rozpuszczalników do farb i lakierów. Nasi przedstawiciele z chęcią pomogą wybrać produkt idealnie dopasowany do potrzeb Twojej działalności.

Dzięki naszym produktom z łatwością odtłuścisz powierzchnie przed malowaniem, rozpuścisz tłuszcze, żywice, oleje czy wosk. Oczyszczenie narzędzi po skończonej pracy z naszymi szybkoschnącymi rozpuszczalnikami i rozcieńczalnikami będzie proste i przyjemne.

Jako producent rozcieńczalników i rozpuszczalników otwieramy się również na produkty pokrewne. Absolutną nowość w naszej ofercie stanowią farby specjalistyczne i ogólnego stosowania oraz różnorodne bejce do wyrobów drewnianych, w tym bejce spirytusowe, nitro i rozpuszczalnikowe. Produkujemy również podpałkę do kominków i do grilla, denaturan (denaturat), płyny do spryskiwaczy (zimowe i letnie), a także płyn do chłodnic.

Aby ułatwić Państwu zakup, MICHOR sp.j – producent rozcieńczalników i rozpuszczalników – samodzielnie zajmie się transportem wybranych produktów. Certyfikaty i zezwolenia oraz kilkunastoletnie doświadczenie w branży są gwarancją naszej jakości i niezawodności.

Chcesz wiedzieć więcej? Skonsultuj się z nami telefonicznie, a my chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

producent rozcieńczalników producent rozcieńczalników producent rozcieńczalników