Producent rozpuszczalników

MICHOR to producent rozpuszczalników ropopochodnych i rozcieńczalników, które poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi do oczyszczenia materiałami, w tym z żywicą, olejami i specyficznymi rodzajami farb. Nasze produkty już od kilkunastu lat służą fachowcom między innymi z przedsiębiorstw branży budowlanej, przemysłowej czy lakierniczej.

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór farb do ogólnego stosowania i specjalistycznych, bejce do wyrobów drewnianych, płyny do spryskiwaczy czy odmrażacze do szyb. Produkty marki MICHOR i TRANSMICHOR są dostępne w opakowaniach o różnych pojemnościach. Z pewnością znajdziesz te dostosowane do Twoich potrzeb.

Jako czołowy polski producent rozpuszczalników troszczymy się także o środowisko naturalne. Zaprojektowane przez nas urządzenie do recyklingu pozwala na efektywne przetworzenie odpadów tworzyw sztucznych w celu wytworzenia z nich materiałów do paliw płynnych.

Producent rozpuszczalników MICHOR wciąż rozwija technologie i dostosowuje się do potrzeb klienta. Jego zadowolenie i wysoka jakość produktów są dla nas priorytetem, dlatego wciąż zdobywamy kolejne certyfikaty i rozwijamy się dla Ciebie.

Masz pytania? Zadzwoń do nas, a my rozwiejemy wątpliwości i pomożemy dobrać produkt dostosowany do Twoich potrzeb.

producent rozpuszczalników producent rozpuszczalników producent rozpuszczalników