Rozcieńczalniki do farb

MICHOR to dynamicznie rozwijająca się marka, która produkuje i konfekcjonuje rozcieńczalniki do farb oraz lakierów. Od 1998r. wciąż udoskonalamy nasze produkty, tak by sprostały wymaganiom najbardziej wymagających klientów.

Produkty

Z pomocą rozcieńczalników do farb czy lakierów oraz rozpuszczalników MICHOR oczyścisz oraz odtłuścisz wszelkie typy powierzchni, rozcieńczysz farby emulsyjne, lakiery olejne, asfaltowe i inne, a także umyjesz narzędzia. Niestraszne są im skorodowane powierzchnie, żywice, woski, oleje ani inne zabrudzenia. Rozcieńczalniki do farb i lakierów naszej firmy są bezpieczne dla Ciebie oraz środowiska.

W asortymencie mamy również szeroką gamę impregnatów do drewna, farby, lakiery, podpałkę do grilla, a także płyny do spryskiwaczy czy odmrażacze do szyb. Dzięki temu zaufało nam grono klientów z branży budowlanej i przemysłowej oraz wielu klientów indywidualnych.

Rozcieńczalniki do farb i lakierów MICHOR są stale testowane, posiadają wymagane zezwolenia i certyfikaty.

Sprawdź nas

Jeśli jeszcze nie wiesz, jakiego rozpuszczalnika lub rozcieńczalnika do farb potrzebujesz, pomożemy Tobie dokonać właściwego wyboru. Zapraszamy do współpracy.

rozcieńczalnik do farb rozcieńczalnik do farb rozcieńczalnik do farb