ROZCIEŃCZALNIK ALKIDOWY

ROZCIEŃCZALNIK ALKIDOWY

W naszej firmie doskonale wiemy, że dobranie właściwego rodzaju rozcieńczalnika do typu substancji jest bardzo ważne. To właśnie dlatego w naszym katalogu ofertowym spotkać można tak szeroki wybór produktów. Do wyrobów alkidowych, w tym farb, klejów i lakierów polecamy zastosować prezentowany tu rozcieńczalnik alkidowy. Dzięki niemu osiągniemy najlepsze efekty.

Do farb specjalnego rodzaju

Farby alkidowe (ftalowe) to specyficzny rodzaj produktów. Są stosowane bardzo często - pokrywa się nimi różne rodzaje powierzchni, w tym beton, drewno i metal. Świetnie nadają się zarówno do prac wewnętrznych, jak i zewnętrznych, mają zastosowanie zarówno dekoracyjne, jak i przemysłowe. Cenione za swoją trwałość, są łatwo dostępne w sklepach z materiałami budowlanymi. Do ich rozcieńczania wykorzystuje się preparaty oparte na ksylenie, czyli związku chemicznym będącym pochodną benzenu. Dokładnie taki środek do tych uniwersalnych farb jest przedmiotem oferty naszego sklepu internetowego. Dzięki niemu nakładanie farby będzie o wiele prostsze.

Rozcieńczalnik alkidowy – inne sposoby wykorzystania

Preparaty tego rodzaju mają też inne formy zastosowania. Doskonale sprawdzają się również jako środki czyszczące do pędzli, narzędzi i innych elementów. Akcesoria można doczyścić na dwa sposoby: zanurzając je w substancji lub przecierając je nasączaną szmatką albo gąbką aż do całkowitego usunięcia zabrudzeń.

Hurtowe zamówienia dla firm

Nasze wyroby można zamówić w różnych, zgodnych z potrzebami klienta ilościach. W załączonym pliku PDF przedstawione są dostępne warianty. Produkowane przez nas środki chemiczne mogą być wysłane w butelkach, kanistrach i konewkach, beczkach, paletopojemnikach oraz opakowaniach metalowych. Ich pojemność rozciąga się od 0,5 litra do aż 1000 litrów. Klientom zapewniamy bezpieczny transport towaru na miejsce. Serdecznie zachęcamy do wypróbowania materiałów remontowo-budowlanych wytwarzanych w naszym laboratorium. Rozcieńczalnik alkidowy to produkt, który warto włączyć do swojego wyposażenia.