ROZCIEŃCZALNIK KSYLENOWY

ROZCIEŃCZALNIK KSYLENOWY

Produkcja różnego rodzaju chemii stosowanej w budownictwie i motoryzacji to specjalność naszej firmy. Od wielu lat w naszym laboratorium powstają wyroby o świetnej jakości i wysokiej skuteczności, które ułatwiają i usprawniają przeprowadzenie rozmaitych prac malarskich i nie tylko. Ważnym punktem oferty są rozpuszczalniki – jeden rodzaj tego produktu prezentujemy właśnie w tym miejscu. Preparat na bazie ksylenu to uniwersalny środek rozcieńczający, który powinien znaleźć się w wyposażeniu firm działających w wielu branżach.

Rozpuszczalnik ksylenowy - szeroki zakres stosowania

Po ten produkt warto sięgnąć ze względu na szerokość jego zastosowania. Będzie to świetny wybór do rozcieńczania wielu rodzajów farb, lakierów, klejów i szpachlówek, w tym farb chlorokauczukowych,, ftalowych i olejnych. Ciecz na bazie pochodnych benzenu sprawdza się również w przypadku mas uszczelniających, na przykład akrylowych. Jest to więc środek odpowiedni do wielu specjalistycznych produktów malarskich i budowlanych. Co więcej, jednym ze sposobów wykorzystania rozpuszczalnika ksylenowego jest też oczyszczanie pędzli i innych akcesoriów malarskich z farby i kleju. Można użyć do tego nasączonej produktem ściereczki lub po prostu zanurzyć przedmiot w cieczy.

Opakowanie odpowiadające na potrzeby użytkownika

W naszym sklepie rozpuszczalnik ksylenowy można zamówić w jednym z wielu rodzajów opakowań. Najmniejszym z nich są butelki o pojemności zaledwie 0,5 litra. Oferujemy również kanistry wypełnione tym środkiem, których pojemność rozciąga się od 2 do aż 30 litrów. Oferujemy też zakup produktu w opakowaniach metalowych (os 2 do 30 litrów) oraz w paletopojemnikach DPPL. Butelki oraz kanistry sprzedawane są w kartonach i na paletach. Serdecznie zachęcamy do składania zamówień na rozpuszczalnik ksylenowy. Obsługujemy zamówienia hurtowe i detaliczne pochodzące od przedsiębiorców działających w branży budowlanej i motoryzacyjnej, przemyśle chemicznym, farmaceutycznym czy też kosmetycznym. Dostarczamy wyroby własne w korzystnych cenach.