ROZCIEŃCZALNIK LAKOWY

ROZCIEŃCZALNIK LAKOWY

W laboratorium naszej firmy powstaje wiele wyrobów remontowo-budowlanych, które mają zastosowanie w niewielkich, malarskich pracach domowych, jak i projektach o dużej skali. Są to wysokiej jakości produkty, które dobrze radzą sobie nie tylko z rozpuszczaniem farb i lakierów, lecz także ze skutecznym usuwaniem zabrudzeń z akcesoriów używanych podczas różnych prac budowlanych. Długotrwała działalność na polskim rynku sprawia, że obecnie możemy zaproponować naszym klientom szeroki wybór produktów o świetnym stosunku ceny do jakości. Jednym z nich jest rozcieńczalnik lakowy - środek szeroko stosowany w wielu branżach.

Specyfika i zastosowanie rozcieńczalników lakowych

Ten rodzaj produktu sprawdza się jako środek do rozrzedzania farb ftalowych, olejnych i asfaltowych, a także pokostów. Ma właściwości odtłuszczające, z powodzeniem jest też stosowany do czyszczenia pędzli i narzędzi malarskich ubrudzonych klejem lub wspominanymi farbami. Pod względem składu rozcieńczalnik lakowy jest zaś substancją ropopochodną, wymaga więc ostrożnego obchodzenia się z nią. Ma postać bezbarwnej cieczy.

Zamówienie rozcieńczalników lakowych – hurtowe i detaliczne

Dzięki szerokiej ofercie materiałów budowlanych w naszym sklepie internetowym bez problemu dobierzesz właściwy rodzaj produktu do swoich potrzeb. Bogate zaplecze techniczne sprawia również, że w naszej firmie jesteśmy w stanie dopasować rozmiar zamówienia do potrzeb klienta. Rozcieńczalniki lakowe oraz inne produkty ciekłe wytwarzane w naszym laboratorium mogą być wysłane do klientów na paletach i w opakowaniach o różnej pojemności. Ciecze przechowywane są w butelkach, kanistrach, beczkach i metalowych pojemnikach. O szczegółach zamówienia można porozmawiać z naszymi przedstawicielami. Oferta kierowana jest bowiem do dużych klientów hurtowych i przemysłowych, jak i klientów detalicznych.

Zachęcamy do podjęcia współpracy z naszą firmą. Zapewniamy szybką realizację zamówienia, bezpieczną dostawę i oczywiście - dostęp do produktów najwyższej jakości.