METYLOETYLOKETON

METYLOETYLOKETON

Zdobyte w ostatnim czasie bardzo duże doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju produktów chemicznych. Znajdują one swoje zastosowanie w bardzo wielu obszarach. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi rozcieńczalniki, bejce oraz profesjonalną chemię dla poligrafii. W ostatnim czasie propozycja naszej firmy została wzbogacona o metyloetyloketon.

Keton metylowo-etylowy – zastosowanie i charakterystyka

Oferowany przez nas metyloetyloketon to ciecz, która jest stosowana w różnych obszarach, przede wszystkim w przemyśle. Stanowi składnik środków czyszczących, smarów, chemikaliów laboratoryjnych, olejów walcowniczych oraz olejów do obróbki metalu. Oprócz tego jest wykorzystywany przy produkcji agrochemikaliów i bejc zabezpieczających materiały.

Cechą charakterystyczną metyloetyloketonu jest ostry i drażniący zapach, dlatego należy ograniczać długość działania na ludzki węch. Substancję należy przechowywać w taki sposób, by była ona w odpowiedni sposób zabezpieczona przed dostępem dzieci. Po użyciu konieczne jest dokładne zakręcenie nakrętki, co zabezpieczy płyn przed przypadkowym rozlaniem.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Oferowany przez nas keton metylowy jest dostępny w wielu konfiguracjach. Możliwy jest wybór butelek o pojemności od 0,5 do nawet 5 litrów. Produkty stosowane na większą skalę mogą zostać umieszczone w baniakach o pojemności 10, 20 lub 30 litrów. Duże przedsiębiorstwa produkcyjne mogą zdecydować się także na beczkę o pojemności 200 litrów oraz paletopojemnik o pojemności 1.000 litrów. Każda z osób znajdzie więc najodpowiedniejsze rozwiązanie dla siebie.

Sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych produktów dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Na specjalnie przygotowanych etykietach umieszczonych na baniakach znajdują się wszystkie niezbędne informacje bezpieczeństwa. Konieczne jest stosowanie się do wszystkich opisanych tam zaleceń postępowania z cieczą.