OCTAN BUTYLU

OCTAN BUTYLU

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju produktów chemicznych. Oferujemy przede wszystkim bejce, wyroby alkoholowe, a także chemię samochodową i materiały lakiernicze. Propozycja firmy to również octan butylu. Znajduje on swoje zastosowanie w bardzo wielu obszarach, przez co każda z osób wybierze najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Octan butylu – charakterystyka i zastosowanie

Oferowany przez nas produkt to łatwopalna, bezbarwna ciecz o ostrym zapachu. Z tego właśnie powodu należy unikać jej długotrwałej ekspozycji na zmysł węchu. Octan butylu stosowany jest do produkcji środków czyszczących, chemikaliów laboratoryjnych, a także do wytwarzania farb, lakierów i bejc.

Dostarczane przez nas pojemniki zostały wyposażone w solidną nakrętkę oraz trwały gwint, który zapobiega samoczynnemu odkręcaniu się produktów. Jest to gwarancją bezpieczeństwa cieczy zwłaszcza w otoczeniu dzieci. Pamiętać należy o dokładnym zakręcaniu butelki po użyciu octanu butylu. Zapobiegnie to przypadkowemu rozlaniu się cieczy, co mogłoby być bardzo niebezpieczne.

Szeroka oferta firmy

Oferowany przez nas octan butylu jest dostępny w wielu wariantach. Możliwe jest wybranie butelki o pojemności od 0,5 do 5 litrów oraz baniaka o pojemności 10, 20 lub 30 litrów. Zdarza się, że produkt jest wykorzystywany w bardzo dużych zakładach przemysłowych. Dla takich przedsiębiorstw przygotowaliśmy beczkę o pojemności 200 litrów i poletopojemnik o pojemności 1.000 litrów. Powoduje to, że jesteśmy w stanie sprostać nawet niestandardowym zamówieniom naszych Klientów.

Profesjonalne chemikalia - sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszej firmy, a także do zapoznania się z ich szczegółowymi parametrami technicznymi. Na specjalnie przygotowanych etykietach znajdują się wszystkie niezbędne zasady bezpieczeństwa, których należy bezwzględnie przestrzegać. Zapewni to bezpieczeństwo wszystkim osobom znajdującym się w pobliżu cieczy.